Відгуки та розповіді про готелі Іршави

Немає повідомлень про Іршаве   Написати
Розповіді туристів про Іршаву додати розповідь
Санаторій для всієї родини нам дуже сподобався
Антон, Київ Хочу поділитись своїм відпочинком. Відпочивали з 17 по 27, нам сподобалося в санаторії все: кухня, їдальня світла гарна, персонал привелівий, природа в санаторії гарна.
 •  5 років тому
Готель перевершив сподівання! Все круто!
Це була поїздка по Закарпаттю через турфірму. Відео про подорож і в тому числі про готель Горбок можна переглянути за посиланням - https://youtu.be/tmh8nXfS4rE. В турі була заявлена ночівля в готелі Горбок.
 •  5 років тому
Добре та недорого
Потрібно було поправити здоров'я і я вибирала саме санаторій із лікуванням, і щоб недорогий був. Вибір ліг на "Боржаву", тим більше ніколи раніше не була на Закарпатті. У перший день приїзду санаторій здався похмурим через те, що був дощ, у наступні дні звичайно ця думка кардинально змінилася, коли ...
 •  6 років тому
Все сподобалося
Їздили компанією до "Боржави" у вересні цього року на тиждень більшою мірою відпочити морально і попутно трошки підкріпити здоров'я. Основні переваги санаторію на мою думку: 100% відпочинок від міста – спокійно, красиво та комфортно, територія дуже зелена.
 •  6 років тому
Загалом хороший чистий санаторій
У санаторії чисто, людям тут раді. Лікувалася за спеціальною програмою. Депресія відпустила, може чисте повітря допомогло, може процедури, може все в комплексі, не знаю, але нерви заспокоїлися.
 •  6 років тому
Чудовий санаторій
Вже втретє приїжджаю на відпочинок та лікування до цього санаторію разом із дружиною. Як завжди, все на висоті. Чудовий чуйний і привітний персонал, який завжди готовий піти Вам назустріч.
 •  6 років тому
Їжджу вже не вперше
Відпочивала у санаторії "Боржава" вже втретє за останні 2 роки. Приїжджаю лікувати суглоби, для цього тут є все, що потрібне. Лікарі мене вже запам'ятали, санаторна картка у них є, тому курс майже не доводиться коригувати, процедури у мене стандартні і вже перевірені.
 •  6 років тому
СПАСИБІ!
Були ми з подругою в "Боржаві", головні болі обох мучать, та й нерви іноді пустують. Думали, обійдеться нам це оздоровлення в захмарну ціну, але ні, ціни навіть нижчі від середнього (якщо порівнювати з лікуванням у наших обласних "суперклініках") і результат набагато кращий.
 •  6 років тому
Як завжди, все було добре
Відвідую «Боржаву» переважно через чисте гірське повітря – дихається мені тут дуже легко, це правда, і показники по крові у мене приходять у норму (після наших мегаполісів).
 •  6 років тому
Мені сподобалося, лікування та відпочинок
Всім привіт! Побувала і я нещодавно у «Боржаві», лікувала фарингіт кисневими коктейлями, водою, фітотерапією. Додатково ходила на масаж, бо його тут робить Віктор Магурський, а про нього я не раз чула та читала.
 •  6 років тому
Показати ще »


Все туристические маршруты Украины! Отдых в Украине на сайте Mandria.ua
Ще про Іршаву