Відгуки та розповіді про готелі Пилипця

Розповіді туристів про Пилипець додати розповідь
Хороший готель. Повернуся сюди не раз
Ми заїхали до цього готелю туром на кілька днів. Але навіть ці кілька днів дали зрозуміти нам, як класно було в цьому місці. Саме розташування готелю та види які з нього відкриваються – неймовірні.
 •  9 місяців тому
Однозначно рекомендую
Если вы ищите душевное место для отдыха. Если вы хотите ощутить на себе закарпатское гостеприимство вам точно в «Зустріч у Лева»! Первый раз приехали из Запорожье в Закарпаття на авто.
 •  2 роки тому
Хороша садиба
Гарні, доброзичливі, гостинні господарі. Чисто в будинку та на подвір'ї. Господарь возить на підйомник. Завжди підскажуть з екскурсіями, підберуть лижне спорядження, порадять інструктора.
 •  3 роки тому
Все просто чудово!
Зустріли великою компанією Новий 2021! Дуже задоволені прийомом! Їжа дивовижна! Будь-яка примха) Узвар. . . будь ласка, компот. . . ось вам компот)) Дуже пощастило з водієм.
 •  3 роки тому
Хазяїн економить майже на всьому! Ціни явно завищені
Якщо ви їдете сюди в пакетному турі, то будьте готові до того, що вам тут не дуже раді будуть, господар готелю зустрічав нас з дуже кислою міною, ніби ми йому вже мали до цього.
 •  4 роки тому
Тихо, привітно та тепло
У затишок потрапили випадково, думали на один день, поки інший готель звільниться. Але хоч і приїхали на 1 день, та ще й 1 січня нас зустріли, поселили нагодували. Загалом в інший готель вирішили не переїжджати, хоч там і дешевшим було (дякую Валентині Василівні, вона передала наш завдаток сюди).
 •  4 роки тому
Хороший отель но плахие официанті в Колыбе
Заезжали группой 28 чел. Отель в хорошем состоянии, заселились и выселились без проблем. Хорошее место и чистые номера. Плохое впечатление оставила Колыба, а точнее ее обслуживание.
 •  5 років тому
Не сподобалося, не рекомендую
Номери не прибрані, дуже багато пилу, брудно, зручності в номері-можна виключити зі списку плюсів, тому що від туди нереально смерділо. Сміття не виносять, рушники не міняють.
 •  5 років тому
Гарний міні-готель
Вибрали готель на сайті karpaty. info За розміщенням та за відстанню до витягів розташування оптимальне - піша доступність і нешумне. Є місце для автомобіля, мангал, альтанки та гойдалка.
 •  5 років тому
Жах, а не Затишок!
Люди, якщо ви себе хоч трохи поважаєте, будь ласка, навіть не думайте сюди приїжджати! Всі ці позитивні відгуки, швидше за все, пишуть самі господарі. Тому що до них ніхто не їде в це убожество та кошмар!
 •  5 років тому
Показати ще »


Все туристические маршруты Украины! Отдых в Украине на сайте Mandria.ua
Ще про Пилипець