Запитання про санаторії Solva Resort & SPA 4*

Актуальні тури у цей готель
Отримай найкращу ціну від турагентів
  Поставити запитання
Поставте запитання
Експерти та досвідчені туристи дадуть відповідь на ваше запитання.
+ Пояснення до запитання
24 підписники будуть
повідомлені про запитання

Запитання на тему «Валюта та гроші»
Чому негативні відгуки проходять майже одразу, а позитивні стосовно Готелю Сольва не публікуються? Перевірено
Чому негативні відгуки проходять майже одразу, а позитивні стосовно Готелю Сольва не публікуються? Перевірено
Перекладено автоматично з російської. Переглянути оригінал
Підписатися
12 підписників  •
‹ Готель Solva Resort & SPA 4*
запитав 2019-02-265 років тому
Відповіді  •  24
аватар Igor_m
Хорошого та позитивного більше, ніж поганого. Чергу займайте.
аватар Olgaolga153
А звідки Ви знаєте, скільки було позитивних відгуків? І як перевірили? Чи самі їх писали?
аватар sss78
Ні. Попросили гостей, які у нас були написати. Дехто відгукнувся.
аватар sss78
Один сам написав. Вирішив перевірити. Тут служба підтримки спрацювала на відмінно. Написала, що відгук не схожий на відгук гостя.
аватар Igor_m
А чому б Вам на своєму сайті не розмістити відгуки? Ми б почитали, зраділи і всією гурбою поїхали в Solva Resort & SPA 4*.
аватар sss78
Працюємо над цим. Треба двигун вбудовувати окремий на хостинг
аватар Igor_m
Працюйте, заїду в серпні дорогою на Угорщину. "Рейкарц" я оцінив, оціню і Ваш готель.
аватар sss78
Будемо раді. Успіхів вам.
аватар admin
sss78 , звертаємо увагу, що це Ви самі ініціювали публічне обговорення цього питання.
Відповідаємо:
1. У разі відмови у розміщенні відгуку автоматично надсилається повідомлення із зазначенням причини.
Причини "відкликання не схоже на відгук гостя" у нас немає.
2. Останній відгук про ваш готель
https://www.turpravda.com/ur/poljana/Solva_Resort_SPA-h34047-r399987.html
розміщений так, щоб його було видно тільки в блозі автора і не впливав на рейтинг готелю. Офіційна причина - "Ваш відгук недостатньо інформативний і об'єктивний". Фактична причина - цей відгук написаний з тієї ж IP-адреси, з якої Ви ходите на наш сайт.
Тому дозволимо собі пораду – готельєрам краще моніторити не наш сервіс.
PS. Відкликання Igor_m ми розмістимо "не гладячи". Такі привілеї мають усі автори рейтингу "сенс"

Pss. Ми моніторимо не лише IP адреси.
аватар Pachok
Ой, яка краса:)))
Обговорення спонукало піти почитати відгуки.
Пані, там про Вас погано пишуть! А Ви самі про себе відписуєтеся, що "вся брехня" :) Вам непогано б зрозуміти, що анонімність в інтернеті - ілюзія, і зрозуміти, хто є хто - не таке і складне завдання.
Цікаво, "хороший відгук" - це Ваша особиста ініціатива, чи все-таки керівництво дісталося почитати відгуки та вирішило вставити Вам пістон?
До речі, цілком згодна з відгуком, який зараз висить там першим. Ми кілька років поспіль відпочивали в Рейкарці, і минулого разу пройшлися по сусідніх готелях подивитися альтернативу. Усюди все нормально, показували і номери, і ресторан, і басейни, і тільки в Сольву не пустили, причому абсолютно по-хамськи.
аватар sss78
А можна у вас шановна дізнатися що у вашій виставі хамською?
аватар sss78
Чому наша територія є закритою? Та чому не завжди пускаємо бажаючих до басейнів та тренажерної зали?
Це рішення нам далося важко, адже ми розуміли, на що ідемо. І з яким негативом це сприймуть люди. Ми приносимо вибачення, якщо з кимось із Вас таке трапилося!
Три роки від початку роботи комплексу ми були відкриті для всіх. Кожен бажаючий міг пройти до нас, ознайомитися з комплексом, погуляти, отримати послуги тощо. Ми намагалися популяризувати наш готель.
Натомість ми отримали купу сміття по території, зламані лавички у лісі, пошкоджені бесідки та клумби, скарги наших клієнтів на шум-гам.
Для комфорту наших відпочиваючих було прийнято рішення про обмеження доступу до готелю.
Якщо у нас відпочиває влітку до 100-130 гостей одночасно, а лежаків рівно стільки аби їм було комфортно, і ми там фізично більше не можемо розмістити, то на прохання пустити до басейну відпочиваючих з інших готелів, ми змушені відмовляти. Теж саме стосується всіх інших послуг.
аватар sss78
У періоди низького або середнього сезонів обмеження вже не такі «суворі»)) Ми з радістю приймаємо людей, які прийшли до басейну чи ресторану. На медичні послуги чи тенісні корти. Єдине чого ми зробити не можемо це відкрити територію для просто поугуляти. Саме тому дуже часті були ситуації із вживанням спиртних напитків на території Сольви. Ми розуміємо що випити пляшечку вина на прекрасній галявині це дуже романтично. Але люди добрі сміття після себе треба прибирати. Хто гуляв територією санаторію Сонячне Закарпаття, той добре розуміє про що ми.
аватар sss78
Знаєте, всі відгуки суб'єктивні. Це думка однієї людини без урахування думки опонента. Негативні відгуки не відображають правду і тим більше не відображають істини. Якщо розумієте, у чому різниця. Гості, якщо їх все влаштовує, дуже рідко пишуть відгуки. Але якщо раптом зачепили самолюбство, то таку гидоту напишуть на всіх ресурсах.... Злегка в лапках прикрасивши.
Ми працюємо вже 8 років. Не дивлячись ні на що намагаємось зберігати рівень. Хоч якийсь рівень. Понад 80% клієнтів у нас за рекомендацією друзів. Сарафанне радіо у простолюді. Із них 60-70% стали нашими постійними клієнтами. Це ті, хто приїжджає більше 2 разів.
Невже все так погано?
аватар sss78
Знаєте. Раніше за часів Радянського Союзу у кримінальному кодексі була стаття за наклеп. Її разом із мужоложністю прибрали однією з перших. Під приводом свободи слова та ліберальної ґендерної політики ми отримали той світ, який зараз маємо. Повний брехні та людей нетрадиційної орієнтації.
Ви все тут судите про сервіс в готелі про харчування, та про все, То гавно - се круто. Повісили ярлики та сидимо задоволені. Ось я їх мовляв зараз провчу. Пістон вставлю. А краще два пістони. Але жоден з вас не уявляє, що таке працювати! Працювати за умов українського ринку. Працювати в умовах кадрового голоду, коли народ валить із країни божевільними темпами. Коли знайти двірника складніше ніж директора, а про гарного кухаря та офіціанта я взагалі мовчу. Усі розумні давати поради. Відгуки писати.
аватар sss78
Клієнт завжди має рацію це гірше що є в туристичному бізнесі. Приїхавши в готель, ви вважаєте, що купили його. Мені тут усі винні. Я вам приніс гроші. А у Туреччині за ці гроші я отримала більше. Ви тут все крадете. Я багато можу цього описувати. Але сенсу немає - до вас це не дійде доти, поки ви не станете власником готелю. А коли це станеться, ми зможемо з вами про це поговорити. І повірте вся турправда вам перевернеться верх дном. У вас буде повна картина, всі аспекти цього бізнесу будуть враховані вами. Всього найкращого
аватар meri9755
Шановна sss78, у вас навіть простежується негативне ставлення до людей. Не хотіла б бути вашим гостем. За те, що ви працюєте, ви вважаєте, що вам всі повинні. А нічого, що ви працюєте на свій прибуток, а туристи вам цей прибуток приносять? Ви огульно ВСІХ!! звинуватили у крадіжці. Я припускаю що це крик душі, але раз вже ви вибрали цей бізнес - будьте ласкаві відповідати. І посміхатися навіть якщо хочеться всіх загризти) Інакше роздивіться. Удачі вам.
аватар sss78
Спочатку я чоловік.
І це не крик душі, а лише зворотний бік медалі.
У крадіжках саме звинувачують нас. Хтось дуже давно пустив чутки, що це все Пшонки. Яника. Усіх, хто втік, можна перерахувати. І тепер підходячи до воріт люди бачачи розкішну будівлю (на тлі інших тут готелів), плюс те, що територія закрита, насамперед вважають, що все це накрадено. А якщо їх ще не пустили на територію... Відразу мільйон тонн гидоти.
Ваша думка упереджена. І ви не правильно міркуєте.
аватар marivana4
А я вісь на вашій стороні)) Прониклася прочитавши)) Не беріть у дурні голову.
аватар Pachok
"У моєму уявленні по-хамськи" - це грубо та недоброзичливо.
Я їжджу в Поляну з маленькою дитиною на місяць-півтора, мені важливо самій побачити, куди саме я їду.
Відмовити також можна по-різному. "Вибачте, наші правила забороняють прохід сторонніх" було б достатньо. А ось "Забронюйте і тоді дивіться" відбило будь-яке бажання у вас зупинятися.
Ніхто не збирався покуситись на шезлонги або вживати спиртне.
І, до речі, жодного відгуку із цього приводу я не писала.
А ось те, що пишуть реальні постояльці – ну, у жодні ворота, чесно.
Ви не думали підійти до проблеми з іншого боку - не звинувачувати туристів і стогнати про складнощі українського бізнесу, а набрати нормальний персонал чи навчити працювати у сфері обслуговування?
аватар sss78
Зараз можна говорити що завгодно. Було з Вами так чи не було вже байдуже. Якщо й було, то прошу від працівників охорони та рецепції прощення.
Не було б інцидентів – територія була б відкрита.
Ми думаємо про це весь час. У нашому комплексі найвищі зарплати у регіоні та найкращі умови праці, але це не гарантує наявність нормального персоналу. Рейкарц і ми це єдині компанії в цьому регіоні, що проводять іноді навчання. Але і це не вирішує людського фактора.
Вакансія директора та заступника директора відкрита – якщо у вас є досвід вирішення таких проблем, то ласкаво просимо.
аватар Bovik
marivana4
Правильно "Не беріть поганого в голову".
А Ви написали дурню "Не беріть у дурні голову".
Порада безкоштовна. Коли пишіть щось, то хоч прочитайте.
аватар ni1920960
Хороше або швидко забувається або цінуватися. Така реальність
аватар pauluholja
Вакансія директора є актуальною?
Найголовніше із прочитаного - людський фактор...
Найти правильного працівника для готельної справи в регіоні те саме, що прісну воду ...
Спробуйте вахтовий метод обслуговуючого персоналу з інших регіонів із винагородами на конкурсних засадах між змінами.
(із багаторічного досвіду роботи у санаторію)
аватар
Відповім на інші запитання про Solva Resort & SPA 4*
Додати фото
Завантажується...
Фото завантажено
×
Усі запитання
ще