Відгуки та розповіді про готелі Шаяна

Розповіді туристів про Шаян додати розповідь
Червона Рута - райський куточок для відпочинку
Шаян завжди заворожували поїхати і пересвідчитись про красу цього чарівного краю. Наші очікування виправдались повністю. Приїхали в Шаян біля першої години дня, однак адміністратор Юля ввічливо попросила зачекати до 15 години - часу поселення.
 •  9 місяців тому
Шкірка не варта вичинки
Купився на гучну назву цього Центру, а також на солідний зовнішній вигляд. Думав: оце тут справжній храм Здоров"я. де мертвого на ноги піднімають, круте обладнання і набір чудодійного оснащення.
 •  10 місяців тому
Дякуємо за відмінний відпочинок чудова територія чудове харчування, чистий басейн
Чудовий персонал, чистий басейн з гарячим душем і туалетом поруч, дивовижні страви в ресторані та за ціною та за якістю, гарна доглянута територія, чорні лебеді, поні Бандит, спортивні майданчики тенісний стіл, чудовий краєвид з усіх номерів готелю.
 •  10 місяців тому
Неймовірний шматочок спокою і краси в Україні.
Саме той випадок, коли реалістично дивишся на вартість і відповідний рівень готелю без рожевих окулярів та не чекаєш нічого особливого окрім гарної природи. А по факту отримуєш потрійний емоційний підйом у порівнянні з очікуваннями.
 •  10 місяців тому
Жах
Такого нахабного та не вихованого персоналу я ще не зустрічала. Ми приїхали десь о 16.30 і один з номерів, які ми замовляли, ще не був готовий, що нас сильно здивувало адже заїзд о 14.
 •  1 рік тому
Чудове місце
Приїхали вночі, так як завадили дорожні умови. Що власник, з яким спілкувались вночі по телефону,і не давали йому нормально відпочивати, що персонал нас чекали, всі привітні, щирі.
 •  3 роки тому
Гарний готель, прекрасна зелена теріторія
Гарний готель для сімейного відпочинку, дуже тихо, гарна ізоляція у кімнатах, сусідів нечутно. Велика територія з чудовим озелененням, скрізь є альтанки, на території штучне озеро.
 •  3 роки тому
Незабутній відпочинок у Ерней Лаз!
У цьому районі Закарпаття ми ще не бували, хотілося відпочити максимально близько до природи. І це вдалося! Готель чудовий! Велика, красива територія, прекрасний вид, номер (у нас був напівлюкс) чистий, зручний, прибирання на вимогу – хоч щодня.
 •  3 роки тому
Їхали навмання...
Сподобалося все: будівля - осучаснений замок, інтер'єри, природа, близкість невеликих гір та лісу при розташуванні в центрі Шаяну, їжа та обслуговування в їдальні, акуратні медсестри, непомітні покоївки, чуйне керівництво.
 •  4 роки тому
Гарний готель, у якому не прибирають
Знаходиться у центрі села. Має власне джерело хв. води. Знайшла за добрими відгуками. Адміністратори усміхнені та дружелюбні. Але в іншому: у кімнаті за 10 днів прибрали 2 рази, рушники поміняли 2 рази.
 •  4 роки тому
Показати ще »


Все туристические маршруты Украины! Отдых в Украине на сайте Mandria.ua
Ще про Шаян