Відгуки та розповіді про готелі Синевира

Немає повідомлень про Синевирі   Написати
Розповіді туристів про Синевир додати розповідь
Відпочивали в кінці осені. Все на вищому рівні
Пречудовий отель. Багато де в Карпатах відпочивала і з друзями, і з сім'єю. Але "Арніка" - це те місце відпочинку, куди хочеться повертатися знову і знову (п'ять разів була вже).
 •  4 роки тому
Чудовий відпочинок
Відпочивали всією родиною на Синевирі, в готелі «Синевирський чардаш» (18 км від самого озера). Відпочинком задоволені, природа та краєвиди чудові. Всюди панує спокій і тиша.
 •  5 років тому
Готель на 2 зірки, обслуговування бажає кращого
Готель не забирається, обслуговування досить погане ( номер перед заїздом навіть не витерли від пилу і на підлозі валялися грудки волосся), в ресторані хамське ставлення, досить високі ціни в порівнянні з сусідніми закладами і дуже довго чекати на замовлення.
 •  5 років тому
Жахливі умови для проживання
Проживали групою, яка складалася з 50-ти людей у даній базі відпочинку «Теребля» 25.06, враження склалися жахливі. Почнем з того, що в програмі бронювання «Hotels 24.ua» існує два сайти бронювання даного об’єкту.
 •  5 років тому
Хороший готель, найближчий до озера Синевир.
В Арніке відпочиваємо не перший рік, завжди приїжджаємо у травні із сім'єю на свята. Але цього приїзду ми були дуже розчаровані багатьма факторами: - зустріли нас на рецепції дуже не привітно, хоча ми є постійними клієнтами цього закладу вже 3 рік, скажу чесно ставлення здалося хамським.
 •  5 років тому
Хороший отель,но есть рекомендую в колыбе "На Децу До Цімбора"
Отель хорош особенно администратор Костя.Но Колыба у них плохая.Рекомендую колыбу "На Децу До Цімбора" по дороге к озеру.Отличное заведение, отличный интерьер. Вкусно и гостеприимно.
 •  5 років тому
Отруїлися картоплею з грибами
Відпочивали компанією із чотирьох осіб у сусідній "Берлозі". В "Арніку" ходили поїсти всі 5 днів, які були на Синевирі - сподобалася затишна територія, гарне обслуговування та сама їжа.
 •  6 років тому
Хороший готель. Поряд із озером
Гарний дерев'яний готель – нам видали білі тапочки (одноразові). Воно те й зрозуміло - якщо бруд бо поруч ліс. І якщо у взутті занести це все. . то ніякий "керхер" не відмиє.
 •  6 років тому
Хороший готель, але є недоліки
Їздили на відпочинок двома сім'ями, готель знайшли через інтернет. наші півдня, без проблем допомогли. Мінусу без звукоізоляції (чут звичайна розмова за стінкою) і не вистачає організації роботи персоналу (приклад, у ресторані пішов у своїх справах кухар-все, їсти готувати нікому, люди заходять і йд...
 •  6 років тому
готель дуже гідний.
Відпочивали у цьому готелі компанією, всім дуже сподобалося. У районі озера це найкращий готель. Заселення-номери були в головному корпусі 2-х та 3-х місні. 2-х місні правда дуже маленькі, а 3-х місні просторі.
 •  6 років тому
Показати ще »


Все туристические маршруты Украины! Отдых в Украине на сайте Mandria.ua
Ще про Синевир