Відгуки та розповіді про готелі Татарова

Розповіді туристів про Татарів додати розповідь
Рекомендую! Дуже привітні працівники, відмінна кухня за доступні ціни!
Готель дуже чистий, затишний. Все по домашньому. Дуже ввічливий персонал. Чисті затишні номера, їх всього 12. Людей не багато, територія велика, з садочком, бесідками, басейном.
 •  10 місяців тому
Середній готель. Чистий номер.
Вай вай працював жахливо, постійно треба було вмикати, вимикати інакше переставав ловити. У номері чистота ідеальна, постійно змінюють рушники, приносять папір, ганчірочки, губочки на кухню.
 •  1 рік тому
Не рекомендую відпочинок у цьому готелі!
На жаль, відпочинок не вдався, і ось чому. Відпочивали в цьому готелі в 2019 році і вирішили приїхати повторно через прекрасний могутній Ліс, який можна було бачити з вікна номера.
 •  3 роки тому
Хороший готель
Дуже сподобався готель. Прекрасне обслуговування, чисто, дуже ввічливий персонал. Кухня – це щось неймовірне. Великі порції і дуже смачно. Персонал завжди йде на зустріч.
 •  3 роки тому
Жах! Лікар, бруд, миші, несправне проведення, безпардонні господарі
Жах! Скрізь бруд, сміття, в будинку не прибрано, по дому бігають миші, вимикачі поламані, у бойлера і щитової стирчать оголені проводи, у альтанці, спільній кімнаті та на кухні срач, бруд, валяються речі, пляшки, скрізь проводи, половини лам будинку не працюють, на сходах на 3 поверсі в одному місці...
 •  3 роки тому
Обманщики!
Забронювала номер у цьому готелі 12.08, планувала з родиною приїхати 18.08, скинула передоплату у розмірі 1000 грн. 14.08 дізналася, що захворіла, одразу написала в готель, але мені відмовили повернути кошти, мотивуючи це тим, що вони повертають лише за відмову за 30 днів, дуже цікаво придумали, т...
 •  3 роки тому
Надзвичайно прекрасний відпочинок
Дуже хочемо подякувати господарям п.Наталії та п. Юрію за незабутні враження від відпочинку. Тут дійсно відчувається душа Карпат. Таке повітря, такі гори і пісня річки не забудеться ніколи.
 •  3 роки тому
Хороший готель для відпочинку із сім'єю
Зупинилися на кілька днів у вересні. Усім задоволені. Жодних проблем із заселенням не виникло. Зустріли, розмістили, нагодували. Номери цілком рівні, просторі, затишні, чисті.
 •  4 роки тому
Все чудово
Вибрали готель випадково. Номер дуже сподобався. Господарі дуже уважні, чуйні. У готелі скрізь чистота, порядок та затишок. Спасибі вам величезне, Мишко та Марина, за чудовий відпочинок!
 •  4 роки тому
Відмінне місце для відпочинку з дітьми
Приїжджали вдруге. Басейн – з підігрівом, супер! Чисто, акуратно. Персонал не нав'язливий і ввічливий. Відмінне розташування. Оцінка 9 лише тому, що завжди є чого прагнути!
 •  4 роки тому
Показати ще »


Все туристические маршруты Украины! Отдых в Украине на сайте Mandria.ua
Ще про Татарів