Відгуки та розповіді про готелі Ужгорода

Розповіді туристів про Ужгород додати розповідь
дуже погано
Відгук Категорично не раджу нікому сюди їхати 1 вимикають горячу воду ( Карл ) треба бігати просити, щоб її включили 2 не працює wi fi через день 3 сніданки дуже скудні та не смачні 4 хазяйка готелю на зауваження реагує дуже не адекватно 5 коли немає світла та використовують генератори - не м...
 •  9 місяців тому
Персонал обслуговує на низькому рівні, немає поваги, особливо до матері з дітьми
Приїхала з дитиною відпочити на 14 днів, але поїхали додому через 2, тому що нема куди діти 4х-річну дитину під час проходження процедури відвідування термального басейну.
 •  9 місяців тому
Звукоізоляція
Непоганий в цілому готель. Чисто. Дуже чисто. Гарно випрані рушники. Халати на дотик як наждачний папір, але свіжі. Нормальні сніданки. Дуже смачно готують в ресторані. Є парковка.
 •  1 рік тому
Готель у цілому нормальний
У цілому непогано, але є зауваження. Великий басейн розрахований лише на людей, які вміють плавати. Хто не вміє плавати - робити там нічого і взагалі робити нічого. Але існує досвід, як цю проблему можна вирішити.
 •  1 рік тому
Готель поганий у всіх відносинах
У номері дуже душно та погано пахне. Готель знаходиться на трасі, так що з відкритим вікном спати неможливо через шум, а кондиціонера немає. Ресторан на території не працює, про це повідомили після оплати.
 •  3 роки тому
Це жах
1. Чистота в готелі відсутня: це стосується як номера, так і ресторану. 2. Безкоштовна парковка: вона є, але по принципу хто перший встиг, приїхали пізно ваші особисті проблеми шукайте місце де собі хочете.
 •  4 роки тому
Готель хороший, але потрібно не настільки економити
Відпочивали у цьому готелі недовго (хоча планували набагато довше). Хочу сказати, що їхали до цього готелю усвідомлюючи, що обід та сніданок треба буде купувати, але не розраховували, що вартість одного харчування для трьох осіб буде дорожчою, ніж у ресторані у центрі Києва.
 •  4 роки тому
Ціна не відповідає якості. Жах!
Хочу розповісти про свій відпочинок у даному готелі.Ми прибули в другій годині дня до Ужгороду,поки таксі туди -сюди, третя на місці, відповідно розраховувати на якійсь перекус не стали.
 •  5 років тому
Гарний готель, вдало розташований, але не всі спальні місця комфортні
Зупинилися на добу в Ужгороді у цьому готелі, бо приїжджали з подорожі з Угорщини, не знали скільки часу займе перехід кордону та не ризикнули з квитками на поїзд (що правильно).
 •  5 років тому
Відпочинок нам сподобався
Збиралася написати цілий трактат, але коли почитала відгуки, то зрозуміла, що майже все вже написано, і я з усіма захопленими відгуками згодна. Напишу лише про те, чого не знайшла у відгуках.
 •  5 років тому
Показати ще »


Все туристические маршруты Украины! Отдых в Украине на сайте Mandria.ua
Ще про Ужгород