Відгуки та розповіді про готелі Виноградова

Немає повідомлень про Виноградове   Написати
Розповіді туристів про Виноградів додати розповідь
Не рекомендую
Совдепівський готель з відповідним обслуговуванням. Сніданок є, але краще б не було. За 4 дні ні разу не прибрали. Якщо є інші варіанти - ОДНОЗНАЧНО ІНШІ ВАРІАНТИ!
 •  7 місяців тому
гарний санаторій
Гарний санаторій, все свіжевідремонтовано, гарний сервіс, лікування відмінне. Родзинка санаторію - басейни, чудова аквагімнастика -подяка тренеру Юрі! Масажисти (по відгуках) гарні, вдячна Миколаю!
 •  11 місяців тому
Номер повний совдеп
Номер повний рад, не коштує 360 грн. з особи. Медсестри не уважні, переймаються між собою, а про пацієнта забувають. Особливо в гідромасажному відділенні, якось чекав 15 хвилин призначену на певний час процедуру, так мало того, душ повинен був тривати 5 хвилин, а вони про мене забули, сам підвівся ...
 •  3 роки тому
Відмінний санаторій для тих, кому дійсно потрібно підлікуватися
Довго шукала в Інтернеті санаторій з термальним басейном, гарною лікувальною базою та адекватними цінами. Багато читала про те, що термальні води чудово допомагають тим, у кого проблеми з руками-ногами-хребтом і з підвищеним цукром у крові.
 •  5 років тому
Відмінний готель, великий плюс басейн
Готель відмінний, радісно прийняв нас, чистий затишний люкс, 2 окремі кімнати. Басейн це великий плюс і поряд ресторан. 300 м є супермаркет, де можна купити потрібне.
 •  5 років тому
Сподобалось
відпочивала з сестрою в січні 19. Номер був економ і досить маленький. Але все чистенько. Харчування відмінне, різноманітне. Окреме спасибі акватренер Вікторії та масажисту Павлу.
 •  5 років тому
Чудова природа, якісне лікування, хороше харчування
В санаторії вперше, чудесна краса природи, добропорядний колектив.Дякую всім за чудовий віцдпочинок! Хочеться приїхати ще, мені все сподобалось.
 •  5 років тому
Уважний персонал, сподобалося
Є проблеми з міжхребцевою грижею, обрала "Теплицю". Приємно здивувала оперативність адміністрації у розселенні, на запитання реагують адекватно. У мене харчування було переважно варено-парене, молочне, багато було овочів.
 •  6 років тому
Чудово!
Нещодавно перенесла нелегку операцію та став вибір санаторію для відновлення. До цього в санаторіях не була, почитавши відгуки вирішила поїхати до "Теплиці". Найбільше сподобалася тиша та спокій.
 •  6 років тому
Чудова природа, жахливий сервіс
Хотіли відпочити від шуму, якби не три радіо що горлають постійно, місце задовольнило б це бажання. Лікар відмовився нас приймати за годину до закінчення свого робочого часу - я наполягла і отримала санаторну книжку, чоловік чекає до понеділка.
 •  6 років тому
Показати ще »


Все туристические маршруты Украины! Отдых в Украине на сайте Mandria.ua
Ще про Виноградів