Відгуки та розповіді про готелі Закарпаття

Розповіді туристів про Закарпаття додати розповідь
Не сподобалося
4 дорослих 3 дітей. Замовили обід. Спитали час приготування. Майже нічого з меню не було. Страви готувались у два рази довше ніж було заявлено. Персонал не знає що є в наявності, чого не має.
 •  5 місяців тому
Не рекомендую
Не рекомендую. Готельно-рестораний комплекс розрахований для проведення урочистих подій, а не для відпочинку з дітьми. Готель розташований на магістральні дорозі. Про який відпочинок може бути мова, коли кожну хвилину проїджають машини.
 •  4 роки тому
Хороша атмосфера, тихо і спокійно
Хороший готель. Адміністрація працює на відмінно, на будь-які прохання реагували миттєво. Тетяно, Вікторіє, ви найкращі, дякуємо Вам за приємно проведений час. Від Марка і Устини привіт, говорили, що ще приїдуть.
 •  4 роки тому
Супер відпочинок
Дякуємо за чудовий відпочинок!!! Відпочивали тут перший раз по путівці і все дуже сподобалось!!! Привітний персонал і смачна кухня, банька просто супер. Шкода, що не встигли нагріти басейн до нашого від'їзду.
 •  4 роки тому
Чудовий відпочинок!
Сподобалось усе: харчування 4-х разове, привітний персонал, адміністратор Тетяна, яка завжди при зустрічі запитає як справи і чи нічого не потрібно, місце розташування шикарне, незабутні екскурсії з екскурсоводом Василем та таксистом Віктором, банька просто бомба.
 •  4 роки тому
Суперготель, супервідпочинок
Ми відпочиваємо в цьому готелі не вперше. Все супер. Господарі в цьому готелі дуже добрі. Весь персонал супер-класу. Дуже приємна, добра, чуйна адміністратор Тетяна. Хочу передати привіт Вікусі та привіт гувернантки Марії.
 •  4 роки тому
Чудовий відпочинок, смачна їжа, гостинний персонал
Відпочинок видався чудовий. Дуже привітний і гостинний персонал, прийняли нас не в день заїзду, а по домовленості. Їжа смачна, порції великі та є на вибір страви на сніданок та обід.
 •  5 років тому
Подорож по Закарпаттю
Все почалося з того, що у Києві закрився єдиний аквапарк. Ми його відвідували із завидною регулярністю – приблизно раз на 2-3 роки. Проте новина про закриття аквапарку чомусь дуже засмутила.
 •  5 років тому
Хороші враження!))
Відпочивали в готелі «Наташка» двічі, з різницею у майже рік, і можу сказати, що цього року готель дуже «виріс»! Покращилось харчування та загалом обслуговування, видно, що стараються.
 •  5 років тому
Жахливо
Я не вибирала цей готель, бо була запрошена до семінару. Інформація, яку мені надіслали на запит щодо умов проживання, була просто чудовою - фото просторих номерів з балконами та кондиціонерами, гарна територія, солідний ресторан.
 •  5 років тому
Показати ще »


Все туристические маршруты Украины! Отдых в Украине на сайте Mandria.ua
Ще про Закарпаття