Відгуки та розповіді про готелі США

Розповіді туристів про США додати розповідь
Майамі - місто, в якому є все
На сьогоднішній день знайти оптимальне місце відпочинку для мене є досить складним завданням, оскільки звичайного лежання на пляжі мені не достатньо. І тому мій вибір впав на Майамі, адже крім чистих пісочних пляжів та чудових готелів, я відкрила для себе дайвінг та серфінг.
 •  6 років тому
Незабутні враження
Автобусний тур Лос-Анжелес - Сан-Дієго – Гранд-Каньйон –             Заповідники – Лас-Вегас                    Тур-оператор NEW TOURS (USA). Гід:  АНВАР   Тривалість з 31 березня по 6 квітня (7 днів).
 •  6 років тому
ДЯКУЮ МІГРАНТАМ
«МІРАКЛЬ» (РОСІЯ) – «НЬЮ ТУРС» (США): «ЗАПОВІДНА ПРИРОДА ЄЛОУСТОН» 14 – 24 вересня 2016 року ДЯКУЄ МІГРАНТАМ Як уже наголошував, описую не маршрут, про нього можна прочитати в інтернеті.
 •  8 років тому
Мій Нью-Йорк!
Мій Нью-Йорк! У Нью-Йорк ми спланували виїхати ще у вересні 2014 року. Тоді отримали візу та мріяли провести новий 2015 рік! Весь цей час ми готувалися до відвідування цього прекрасного міста та країни на просторах інтернету!
 •  9 років тому
Як наша сім'я одержала американську візу.
Дуже багато людей запитували у мене, яким чином ми отримали американську візу. Я вирішила трошки про це розповісти. Американську візу ми отримували ще в листопаді минулого року.
 •  8 років тому
СПБ.US
Тампа-Кліруотер-Сент-Пітерсберг 2-а за величиною агломерація Флориди (2.5 млн. чол. ), знаходиться в приблизно 500 км на північний захід від Майямі, на узбережжі Мексиканської затоки.
 •  10 років тому
Вражаюча Флорида
Почну з Нью-Йорка: коли ми прилетіли в аеропорт Кеннеді, була у нас невелика затримка з викликом таксі - коротше, ми дійшли висновку, що найкраще після прильоту до США відразу переходити на американський мобільний зв'язок, тому що у них з мобільного можна дзвонити на міські номери та на мобільні у б...
 •  9 років тому
Озеро Мічиган
Вивчаючи в рамках шкільної програми географії мережу Великих озер США, не могла навіть уявити, що доведеться побачити їх наживо, а не в шкільному атласі. І нехай побачила не всі п'ять озер, а всього одне.
 •  10 років тому
Нью-Йорк - все зовсім не так, як нам показують
Здрастуйте співвітчизники! Я вирішив залишити свій відгук про поїздку в Нью-Йорк, зазвичай немає часу і ліньки взагалі займатися подібним, але перед поїздкою туди я як і багато хто перевернув інтернет, надивився купу найкрасивіших фото, кліпів, відгуків і як напевно у багатьох сформувалася деяка ду...
 •  11 років тому
Березень. Америка із Алмати. Нью-Йорк-Сан-Франциско-Лос-Анжелес-Лас-Вегас-Майамі-круїз
Америка-країна черг. Черг не зустрічали лише у туалети. На благо їх там багато. Тому налаштуйтеся на черги, суттєві витрати, подорож у 80-90-ті. Країна звичайно особлива та побувати там цвях самостійного туриста.
 •  11 років тому
Показати ще »