Відгуки та розповіді про готелі Узбекистану

Немає визначних пам'яток Узбекистану
Розповіді туристів про Узбекистан додати розповідь
Привітність, дружелюбність, сервіс прекрасні в Узбекистані!
На Новий Рік 2018 ми вирішили з'їздити до Узбекистану. З Москви пропонувалися пакетні тури переважно три міста Ташкент-Самарканд-Бухара. Ми подумали, що 3 міста це багато для нас з переїздами, взяли самі квитки на Uzbekistan Airways.
 •  7 років тому
Узбекистан – казкова країна
. Нарешті збулася мрія і ми побували в Узбекистані. Це чарівна, казкова країна. Тисяча та одна ніч у повній красі. Тепер по порядку. Як кілька разів переконалися, необхідно знайти місцеву турфірму - це завжди дешевше, а головне, можна обумовити якісь додаткові.
 •  7 років тому
Мимовільна подорож по середній Азії за тєтушкиним спадщиною.
До Нового року залишалося зовсім небагато. Купувалися подарунки, обговорювалося меню святкового столу, вбиралася ялинка. І раптом пролунав зловісний телефонний дзвінок.
 •  8 років тому
Паломництво на схід
Тут на давній землі, Сни кольорові мені сняться. Як у синього порога  Величать мене суворо. Ось з Небес пролунав голос. Усі відкрилися таємниці враз. І над мирною землею Промінь я бачу над собою.
 •  7 років тому
Навоїнська база відпочинку "Блакитна"
Добрий час доби! Хочу поділитися враженнями про подорож до Узбекистану. Але зараз хочу написати про нашу спробу відпочити на озері Тудакуль на базі відпочинку «Лазурна» (це Навоінська зона відпочинку).
 •  11 років тому
Узбекистан-плавний тур
Узбекистан – плавний тур. Якщо ви не пробували узбецький плов в Узбекистані - ви даремно прожили життя, а якщо ви пробували лише один вид з 10-15 різновидів цього шедевру, то ви знаєте про їжу не все.
 •  13 років тому
Самарканд та Бухара
Авіалінії Узбекистану вважаються надійними. 4 липня прилетів із Астани до Ташкента. Друк у паспорті отримав і т. к. далі жив у готелях, з реєстрацією все було гаразд: «реєстр-квитанція» готелів – серйозний папірець, якщо його не втрачати, то в імміграційну службу ходити не треба.
 •  13 років тому
3 дні у Бухарі
Це була моя 2-я подорож до Бухари. . . перша була на один із групою студентів однокурсників у галасливій компанії я так і не побачила всю красу міста. Цього разу це була усвідомлена поїздка з метою подивитися на місто, але мене більше приваблювала можливість побачити Палац Сітораї-Мохі-Хоса: резиде...
 •  14 років тому
доповнення на відгук "планета Узбекистан"
Дуже сильно пахне піаром – почну з того що узбецькі менти і всі їхні служби повні безмежники хто проходив їхній контроль той підтвердить, почну з того що практично потрібно все декларувати (стільникові, фото, відео камери, коштовності, кільця, сережки і.
 •  15 років тому
Планета Узбекистан
Ми відкрили для себе, покриті віковим пилом, стародавні двері, за якими прекрасний казковий Схід, і хотіли б викласти кілька сухих фактів, про які мають розбитися дев'ятиметрові хвилі стереотипів про цю дивовижну країну під назвою Узбекистан, які так лякають сучасних мандрівників.
 •  15 років тому
Показати ще »