Узбекистан – казкова країна

29 травня 2017 Час поїздки: з 07 травня 2017 до 14 травня 2017
Репутація: +15
Додати до друзів
Написати листа

. Нарешті збулася мрія і ми побували в Узбекистані. Це чарівна, казкова країна. Тисяча та одна ніч у повній красі. Тепер по порядку.

Як кілька разів переконалися, необхідно знайти місцеву турфірму - це завжди дешевше, а головне, можна обумовити якісь додаткові. умови.

Для Узбекистану вдало знайшли турфірму "Turan Travel Service". Зручна форма оплати + підібрали початок туру на наш запит. У групі не 20-30 чоловік (якщо купувати тур у туроператора, який збере Вас по всій країні та перепродасть тій же турфірмі), а всього 2-6! Тур організований ідеально: зустріч в аеропорту, поселення в зручних готелях, місцевий гід у кожному місті, що супроводжує, який піклується (саме піклується) про Вас протягом усього туру! А нам пощастило подвійно і нашим супроводжуючим був директор турфірми Анатолій. Йому величезне окреме спасибі. Готель у кожному місті унікальний, але поєднує їх збережений місцевий колорит.


Вони розміщуються в колишніх караван-сараях, доповнюючись лише сучасними зручностями, що не порушує гармонію старовини. У Бухарі це Khurjin. У Хіві Qosha Darvoza. Смачний сніданок, домашній затишок, доброзичливість обслуговуючого персоналу – почуваєшся як у казці.

Гід у Самарканді Попова Галина окреме спасибі. Стільки знань, які вона в інтелігентній, приємній формі доносить до Вас, хочеться слухати та слухати. А довкола така краса і міць, дух захоплює. До всієї цієї східної краси можна торкнутися. Це дуже важливо: не просто подивитися здалеку, а торкнутися того, що створювалося майстрами кераміки шість століть тому! Мечеті, медресе, мавзолеї величні та грандіозні. Так багато хто був зруйнований, відновлений тільки в наш час, але це нітрохи не псує враження.

Уцілілі будівлі в Шахрисабзе справляють враження могутності, величі і залишають думку про участь космосу в їхньому неземному походженні.

Гід у Бухарі Мастура, справжня колоритна узбечка. Навіть не знаю, що важливіше: її патріотизм або узбецька чарівність)) Звичайно, Бухара відрізняється від Самарканда. Її споруди не такі яскраві, зате зібрані в комплекси, облагороджені прилеглі території, що більш сприяє прогулянкам. Хіва – це окрема країна зі своїми колоритом, звичаями, людьми. Ти потрапляєш у місто з минулого, здавалося б не зворушене часом. У ньому можна провести добу безперервно, просто гуляючи і дивлячись на всі боки. Особливе враження справляє вигляд з мінарета, на який радимо піднятися обов'язково.

Їжа в Узбекистані – це окрема тема, яку можна смакувати нескінченно, але короткі.

Плов у Самарканді, в будинку плову вище за усілякі похвали, описати цю смакоту неможливо, тільки СПРОБУВАТИ! ! ! У Бухарі найзапашніша їжа в Лябіхауз. Візьміть м'ясне асорті та горілочки медової – рахуйте вечір вдався. Цінники чарівні, більше 1 000 у перекладі на рублі на двох витратити важко, якщо не луснути від обжерливості. Замовляти потрібно м'ясо, м'ясо та м'ясо + салатик з овочів)) Обслуговування швидке та зручне. Будь-яка проблема вирішується швидко, з посмішкою. Зручно і те, що чайові включені у вартість чека.


З приводу мови – жодних проблем плюс доброзичливість місцевого населення і Ви взагалі почуваєтеся комфортно. Спека не напружує, відсутність вологості допомагає переносити її набагато легше. 38 для нас в Узбекистані, як 28 у нас. Обмін грошей робити потрібно не в обмінному пункті (вдвічі менше вийде), а на ринку, в готелі, гіда попросити зрештою. Не міняйте одразу багато.

На 100 $ Вам відвалять тисяч близько 800 сум, в основному у них тисячні купюри, от і прикиньте якусь величезну купу вам відвалять. Рюкзачок для грошей не завадить)) На ринку можна розраховуватися рублями та доларами, так що якщо щось домовляйтеся. Сувеніри краще купувати в Бухарі і дешевше і вибір багатший. А ось алкоголем краще запастись у Самарканді, бо з алкоголем в Узбекистані складно. Завітати до винзаводу в Самарканді радимо неодмінно. Бальзам - чисто віагра, бадьорить не по-дитячому. Провідний дегустацію спеціаліст – справжній професіонал!

Перекладено автоматично з російської. Переглянути оригінал
Щоб додати або видалити фотографії в розповіді, перейдіть до альбом цієї розповіді
Самарканд, площадь Регистон - это визитная карточка Самарканда
Схожі розповіді
Коментарі (6) залишити коментар
Показати інші коментарі …
аватар