Привітність, дружелюбність, сервіс прекрасні в Узбекистані!

08 Січня 2018 Час поїздки: з 03 Січня 2018 до 07 Січня 2018
Репутація: +350
Додати до друзів
Написати листа

На Новий Рік 2018 ми вирішили з'їздити до Узбекистану. З Москви пропонувалися пакетні тури переважно три міста Ташкент-Самарканд-Бухара. Ми подумали, що 3 міста це багато для нас з переїздами, взяли самі квитки на Uzbekistan Airways. (приблизно по 1.000р на людину, виліт із Москви до Самарканду, назад із Бухари до Москви). Програму туру та готелі замовили про сплати через московське агентство.

Готелі вибрали 4* перші попашіся, у нас лише 1 ніч була у Самарканді та 2 у Бухарі.

Переліт: Uzbekistan Airways відмінний вибір - 4 години польоту пройшли непомітно. Сервіс, якість їжі, обслуговування та сам літак – все відмінно.

Готель у Самарканді - Гранд Самарканд Суперіор. Яке ж задоволення ми зазнали, побачивши готель! З нього не хотілося навіть на екскурсії їхати. Декор - просто відмінний - кераміка на стінах, фіранки типу з парчі, люстри з ОАЕ, національний розпис на стінах.


Внутрішнє подвір'я – оранжерея з співочими птахами та картинами на стінах, сидиш там увечері п'єш каву, як в оазі під чинарою! Номери – величезні. Ліжка - зручні, купа рушників, капці, халати. Знову ж таки - прикрашені сюзани (національна вишивка), каліграфія-гравюри. Вікна з номера виходили на терасу-балкон у внутрішній двір. Все було прикрашено до нового року, сніданок – шведський стіл – дуже гідний. Інтернет працював. Телевізор – плазма-панель, фен, електричний чайник у номері (набір кави-чай). Персонал – без питань – відмінний, дружелюбний, професійний, попереджувальний.

Готель у Бухарі - Devon Begi - саме серце старого міста. Декор – карбування, розпис. Внутрішні дворики просто неба. Що було важливо – підлога в кімнаті та ванні були з підігрівом. Було приємно повертатися до готелю, це не варіант – просто переночувати, там сміливо можна жити із задоволенням.

Переїзд із Самрканду до Бухари - на швидкісному сучасному поїзді Афросіаб (типу Сапсана) 1.5 години. (Квитки вже були включені в тур). На вокзалі чистота та безпрецендентна безпека – дуже багато міліції та контролів. Ніяких черг та товкучки, організація чітка, професійна та доброзичлива.

Програма: ми повністю поклалися на нашогогіда Гулю - ми майже нічого не знали про Самарканда, Бухара, бачили малюнки в інтернеті. Ґуля підлаштувалася під наш ритм і зробила програму - огляд по Самарканду вдень, ми відвідали Мавзолей Тимура, обсерваторію Улугбека, площу Регістан, увечері була вечеря в національному ресторані, потім ми знову проїхалися і з нічним підсвічуванням подивилися Мавзолей Тимура. Скрізь нас возив водій на міні-автобусі Hyundai. Архітектура, історія, старовина Узбекистану - чудові.

У Бухарі у нас було 2 дні - перший день ми гуляли центром, гід нам все розповідала по ходу пішої прогулянки.


Відвідали центральні вулички, площі, медресе, мінарет, торгові лавочки. Відмінний і чудовий перепочинок був у національній чайхоні. Нам принесли 3 види Бухарського чаю, східні солодощі, каву зварену в джезві. Все було запашно, смачно. Сама чайхона оформлена килимами, вишивкою та карбуванням. Наступного дня ми потрапили на базар – накупили солодких подарунків та ящик помідор). Гуляли у старій фортеці, всередині дуже цікавий музей історії, милувалися на мечеть 40 колон з чайхони. І це був незвичайний день ми потрапили у два сокральні місця – суфійські місця сили. Стародавній Мавзолей Ісмаїла Самані 9 століття в Бухарі та суфійський центр Нокшбанді за 15 хвилин їзди від Бухари. Ці місця приголомшливі за красою, архітектурою, а також фізично відчувається духовна сила, духовна спадщина найбільших та найдавніших філософій суфіїв та зороастризму.

У цих місцях було дуже тепло та душевно, краса природи та архітектури доповнювала внутрішній підйом. Чудова подорож.

Ввечері ми потрапили на майстер-клас плову до художника-оформлювача, реставратора. Він у своєму приватному будинку робить такі класи для туристів, а також показує свої роботи маслом і каліграфічні гравюри. Ми були в захваті!

Про їжу я багато писати не буду - щоби не замовили - все було смачно - самса, шашлики, люля, плов, чай з 13 трав. . . можна перераховувати нескінченно.

Сервіс, привітність та обслуговування в Узбекистані на найвищому рівні, що зробило нашу поїздку ще комфортнішою та душевнішою! Нам тільки хочеться побажати, щоб у Росії брали приклад та якість внутрішнього туризму зростала.

Погода - у Самарканді було +5 та дощ із мрякою. Розгулялося до 14:00 недовго. У Бухарі нам пощастило – було сонячно, +8-10. Для гулянь містом ми були добре одягнені зимове взуття, куртки та шапки.

Перекладено автоматично з російської. Переглянути оригінал
Щоб додати або видалити фотографії в розповіді, перейдіть до альбом цієї розповіді
Бухара 6 января 2018
Суфийский комплекс Нокшбанди, Бухара 6 января 2018
Бухарский плов - мастер класс
Самарканд 4 января 2018
Бухара зимой
Минарет-маяк Бухара янв 2018 г
Мечеть 40-ка колонн Бухара январь 2018
Схожі розповіді
Коментарі (0) залишити коментар
Показати інші коментарі …
аватар