Відгуки та розповіді про готелі Бухари

Немає визначних пам'яток Бухари
Немає повідомлень про Бухарі   Написати
Розповіді туристів про Бухару додати розповідь
Прекрасний готель у серці Бухари
Декор – карбування, розпис. Внутрішні дворики просто неба. Що було важливо – підлога у кімнаті та ванні була з підігрівом (ми були у січні 2018). Було приємно повертатися до готелю, це не варіант – просто переночувати, там сміливо можна жити із задоволенням.
 •  6 років тому
Ледве не дотягнув до "відмінно".
Готель шикарний, бо влаштований у приміщенні середньовічного медресе, а номери постояльців – це колишні келії учнів. Кімнати тісні, нічого зайвого, навіть шафи, тільки ліжка + ванна кімната.
 •  8 років тому
3 дні у Бухарі
Це була моя 2-я подорож до Бухари. . . перша була на один із групою студентів однокурсників у галасливій компанії я так і не побачила всю красу міста. Цього разу це була усвідомлена поїздка з метою подивитися на місто, але мене більше приваблювала можливість побачити Палац Сітораї-Мохі-Хоса: резиде...
 •  13 років тому
Чарівна Бухара
Затишний міні-готель. Є все потрібне для проживання. Не дорого. Найголовніше - дуже хороше добре ставлення. Виконують усі бажання. Влаштовують будь-які екскурсії. Спасибі Надії, Парвізі та всім-всім.
 •  13 років тому
Тепло та затишок
Я сам працюю в проекті в Узбекистані і якось вирішили поїхати до Бухари. Нам дуже сподобалося у Бухарі, особливо готель Амелія. Це невеликий готель, зовні навіть не скажеш, що всередині є такі шикарні номери, двір і дуже доброзичливий персонал.
 •  15 років тому
Готель Амулет у Бухарі
Бухара, готель "Амулет Мадраса". Дуже маленький готель (всього сім номерів) розташований у справжньому медресе Саїд-Камоль 1868 будівлі в старому місті (200 метрів від Лябі-Хауза).
 •  17 років тому
Показати ще »


Ще про Бухару