Amelia Boutique Hotel 3*– Відгуки

1
Оцінка 9.010
на основі
1 відгуки
9.0 Номер
9.0 Сервіс
9.0 Чистота
10.0 Харчування
10.0 Інфраструктура
Приватний готель "Amelia Boutique Hotel" розташований у самому центрі історичного міста. За дві хвилини ходьби від відомого історичного ансамблю "Лябі - Хауз" (16-17вв). Зручне розташування готелю дає можливість гостям насолодитися музою традиційного бухарського стилю. Будівлі готелю понад 200 років і сьогодні інтер'єр кожної кімнати нагадує колорит бухарський кінця 18століття. Спочатку будинок був збудований для бухарського бою. Включає в себе 10 комфортабельних двомісних номерів.Детальніше →
аватар Marriott
 •  їздив(а) 15 років тому
Оцінка 9.0
Я сам працюю в проекті в Узбекистані і якось вирішили поїхати до Бухари. Нам дуже сподобалося у Бухарі, особливо готель Амелія. Це невеликий готель, зовні навіть не скажеш, що всередині є такі шикарні номери, двір і дуже доброзичливий персонал. … Ще ▾ Я сам працюю в проекті в Узбекистані і якось вирішили поїхати до Бухари. Нам дуже сподобалося у Бухарі, особливо готель Амелія. Це невеликий готель, зовні навіть не скажеш, що всередині є такі шикарні номери, двір і дуже доброзичливий персонал. Плануємо ще поїхати до Нового року.


Запитань
поки немає
Поставте запитання про готелі експертам, та отримайте відповіді в найближчі години.
ЕКСПЕРТИ ПО ГОТЕЛЮ

Частная гостиница "Amelia Boutique Hotel" расположена в самом центре исторического города. В двух минутах ходьбы от известного исторического ансамбля "Ляби - Хауз" (16-17вв). Удобное расположение гостиницы дает возможность гостям города насладиться музой традиционного бухарского стиля.
Зданию гостиницы более 200 лет и сегодня интерьер каждой комнаты напоминает бухарский колорит конца 18века. Изначально дом был построен для бухарского бая. Включает 10 комфортабельных двухместных номеров.

У готелі

сейф, прачечная, глажка, массаж, экскурсии.

Опис номерів

В гостинице 10 номеров. Номера двухместные, возможно заселение 3-х человек, предусмотрена установка дополнительного места (кресло-кровать).

У номерах

сплит-система кондиционирования, ванная комната, телевизор со спутниковым наведением (более 300 каналов), холодильник, широкие кровати, шкаф, письменный стол.

ПОПУЛЯРНІ ЗАПИТАННЯ