3 дні у Бухарі

13 Січня 2011 Час поїздки: з 01 листопада 2010 до 03 листопада 2010
Репутація: +7
Додати до друзів
Написати листа

Це була моя 2-я подорож до Бухари. . . перша була на один із групою студентів однокурсників у галасливій компанії я так і не побачила всю красу міста.

Цього разу це була усвідомлена поїздка з метою подивитися на місто, але мене більше приваблювала можливість побачити Палац Сітораї-Мохі-Хоса: резиденція бухарського еміра!! !

Вранці 1го листопада літак приземлився близько 10 ранку пасажирів було небагато і ми швидко дісталися готелю. до старого міста хвилин 10-15 на таксі. Залишили речі в готелі та поїхали снідати у лабі ховуз. Була тепла та сонячна погода. У Лабі ховуз можна поснідати на тапчанчиках. а також погодувати качок

після прогулянка старим містом, купівля дрібних сувенірів! торгуйтесь! вони поступаються підлогою ціни! так як я сама з Ташкента мені було легше торгуватися але майже всі розмовляють англійською. . .

Старе місто сповнене медресе, і всяких історичних будівлях, почуваєшся як у казці.

2й день був повіщений на Арк та Сітораї-Мохі-Хоса.


оскільки Арк знаходився ближче до старого міста, ми оглянули його першим. платний вхід. 600 сум для граж Узб для іноземців близько 4 тис сум, дуже красиво якщо дивитися з висоти стін Арка в місто. . а так само можете дізнатися про історію у обачнішого музею...є безліч маршруток до Сітораї-Мохі-Хоса, треба запитати місцевих жителів. усі охоче допомагають.

Сітораї-Мохі-Хоса, для чого я і поїхала в Бухару, це місце поєднувати в собі Азію і Європу, в ньому відчувається якась особливість...спочатку зайшли в основному зал де знаходиться білий зал де Емір зустрічав гостей а також кілька дуже красивих кімнат для гостей.

Там ще дозволили зайти в особисту команту Еміра де він спав) побачили його велике ліжко

трохи далі знаходиться будинок для гостей теж дуже красивий кажуть цей будинок для гостей він побудував для своєї коханої, яка так і не змогла приїхати з Росії.

в самому глибині палацу знаходиться 2-х поверховий будинок для жінок Еміра, поряд з будівлею є басейн де жінки могли купатися, тому що відразу з будівлі є вихід на басейн з'єднаний зі сходами

тепер коротко про готель Амелія: затишний і теплий готель. номери красиві та оригінальні

персонал говорити на анг, рус. чуйні. сніданок ситний. перший день дали млинці, оладки, варення, вершкове масло, 2й день додали сосиски з гречкою)

чай кави самі можете приготувати все на столі.

якщо не брати до уваги холодну погоду на 2й день то все було дуже добре)

Перекладено автоматично з російської. Переглянути оригінал
Щоб додати або видалити фотографії в розповіді, перейдіть до альбом цієї розповіді
Схожі розповіді
Коментарі (0) залишити коментар
Показати інші коментарі …
аватар