Відгуки та розповіді про готелі Самарканда

Немає визначних пам'яток Самарканда
Немає повідомлень про Самарканді   Написати
Розповіді туристів про Самарканд додати розповідь
Яскравий готель і персонал знає кілька мов.
Порадила нам обрати цей готель під час поїздки до Самарканда сусідка. Хоча вона і нахвалювала цей заклад, все ж таки я була приємно здивована таким своєрідним і цікавим інтер'єром.
 •  5 років тому
Відмінний по декору та сервісу готель
Ми були в турі Узбекистаном на новорічні свята 2018. У Самарканді зупинялися на 1 ніч з 4 на 5 січня 2018. Вибрали з Москви перший готель, що попався, щоб переночувати. Яке ж задоволення ми зазнали, побачивши готель!
 •  6 років тому
Чудовий готель!
Відмінний вибір для проживання у Самарканді! Раніше будинок готелю був житловим будинком, домашній затишок повністю зберігся. Номерів лише сім, вони просторі, у нас ванна кімната була взагалі величезною.
 •  8 років тому
Паломництво на схід
Тут на давній землі, Сни кольорові мені сняться. Як у синього порога  Величать мене суворо. Ось з Небес пролунав голос. Усі відкрилися таємниці враз. І над мирною землею Промінь я бачу над собою.
 •  6 років тому
Планета Узбекистан
Ми відкрили для себе, покриті віковим пилом, стародавні двері, за якими прекрасний казковий Схід, і хотіли б викласти кілька сухих фактів, про які мають розбитися дев'ятиметрові хвилі стереотипів про цю дивовижну країну під назвою Узбекистан, які так лякають сучасних мандрівників.
 •  15 років тому
Показати ще »


Ще про Самарканд