Відгуки та розповіді про готелі В'єтнаму

Розповіді туристів про В'єтнам додати розповідь
Север Вьетнама самостоятельно: Ханой - Сапа - НиньБинь - КатБа
400 баксов на двоих на 9 дней, 2 рюкзака, без чемоданов. Мне хотелось посетить север Вьетнама уже давно, но как-то думалось, что это очень далеко и очень дорого. Как оказалось, для 9-дневного отдыха в этой милой стране достаточно 200 баксов на человека.
 •  5 років тому
Чудовий відпочинок!
Пройшов місяць після повернення, пристрасті вляглися і можна написати відгук: відпочивали з 14 по 26 березня 2019 року в готелі Thien Hai Son Resort 3*. Усіх росіян селять у ближній до пляжу корпус, що саме по собі чудово, але готель має і будиночки типу бунгало.
 •  5 років тому
В'єтнам - "і що я в тебе такий закоханий?"
Пляж Лонг Біч, район Duong Dong, готель Mai Binh Phuong Bungalow 3*. Переліт туди. Замість компанії Роял Флайт летіли ІрАеро і туди і назад. Виліт повинен бути із Шереметьєво 06/03 о 20год.
 •  5 років тому
Відпочинок у В'єтнамі у провінції Муйне Фантьєт.
Новий рік у В'єтнамі це круто! Добрий час доби. Новий 2019 зустрічали у В'єтнамі. Переліт дев'ять з половиною годин, важкувато, але терпимо компанією Азур авіа. З Москви замовляли трансфер до готелю, тому що з автобусом туроператора їхати до готелю п'ять годин від аеропорту в Ня-Чанзі, а конфортабел...
 •  6 років тому
Чудові канікули на пляжі
2 тижня тому прилетіла з мамою з В'єтнаму (місто Ня Чанг)!!! ! відпочинок дуже сподобався, дякую велике Наташі за допомогу в підборі відмінного готелю і прекрасного його розташування!
 •  6 років тому
Другий раз у В'єтнамі.2018р.
Через 5 років після свого останнього перебування в Ньячангу, ми все ж таки зважилися ще раз відвідати В'єтнам. На цей раз завдяки ранньому бронюванню , т. е. прийнятним цінами ми вибрали готель ДЕССОЛЕ (все включено 4+).
 •  7 років тому
Вперше у В'єтнамі: що сподобалося, а що ні
Відкривали з чоловіком для себе В'єтнам. До цього раніше були в Туреччині, Таїланді та Сочі. Очікування були: тихий, спокійний курорт із чистим морем. Чи виправдалося? Були у Нячангу з 26 липня по 7 серпня.
 •  7 років тому
Прогулянка красивими пляжами Нячанга
Місць для фотосесії у В'єтнамі дуже багато. Країна розвивається дуже швидко, і ми впевнені, що В'єтнам чекає на велике туристичне майбутнє.
 •  7 років тому
Пляж Доклет возла Нячанга
Пляжі в самому Нячанг дуже гарні, але не завжди придатні для купання. Тому якщо у вас не вдалося скупатися, сідайте на автобус або таксі, і зовсім поруч з Нячанг є чудовий пляж Доклет.
 •  7 років тому
Прилітайте в Нячанг – місць для гарних фотографій тут дуже багато!
Ми закохалися у В'єтнам не з погляду, але провівши там пару місяців ця країна залишилася у нас у серці назавжди!
 •  7 років тому
Показати ще »