Відгуки та розповіді про готелі ПАР

Розповіді туристів про ПАР додати розповідь
Національний парк Крюгера, ПАР. Подорож Африкою 2017-2018
ПАР я вибрав спеціально через парк Крюгера. Багато про нього читав оповідань та відгуків. Як мені здалося, що в цьому парку більше зелені, ніж у інших парках Африки. Звичайно, зоопарк Йоганнесбурга та парк Львів дали мені перше уявлення про світ звірів Африки, але хотілося б більше.
 •  6 років тому
Подорож Африкою 2017. Місто Коматіпорт, ПАР. Кордон з Танзанією
Йоганнесбург Якщо чесно, то мені набрид Йоханнесбург. Місто, як місто, але тільки в ньому живуть суцільні загорілі жителі, які ще доживають у тій колишній красі міста, створеної білими жителями, яких вигнали баклажани.
 •  6 років тому
Подорож Африкою 2017. Йоганнесбург, ПАР. ЗООПАРК
З безпекою в Йоганнесбурзі я розібрався. Страхи надто перебільшені, тими, хто, мабуть, там не був, або просто не гуляв містом, як я. З туристичною інформацією у місті жодної.
 •  6 років тому
Подорож Африкою 2017. Стамбул-Джидда -Йоханнесбург.
Саудівська Аравія. Мені не дозволили фотографувати, хоч там мені нічого не сподобалося. Подорож Африкою 2018. Стамбул-Джидда-Йоханнесбург. Після автоподорожі Європою, мені зовсім не хотілося думати про нову подорож.
 •  6 років тому
Подорож Африкою 2017. ПАР. Lion Park. South Africa. Парк львів.
Все ж таки для мене ноутбук незамінний у подорожах. Баклажанові жителі ПАР зовсім не знають своєї країни, як і її історію. Їх марно про що або запитувати, крім купи-продай.
 •  6 років тому
Південна Африка: сафарі, Мандела, чорне та біле… Далі скрізь!
У житті я захоплююсь дуже малою кількістю людей. І справа не в тому, що я цинік, і не здатний радіти чужим досягненням, просто дуже мало людей вміє правильно розпорядитися тим життєвим багатством і владою, яка на них різко впала.
 •  10 років тому
Поїздка ПАР на машині (суб'єктивний погляд на ПАР). Січень 2013
Поїздка ПАР на машині (суб'єктивний погляд на ПАР). Січень 2013 Наближалися Новорічні канікули. Потрібно було вибрати місце, де їх можна було б провести. Вивчено погодні карти світу і зроблено висновок, що їхати крім Південно-Східної Азії та Єгипту, загалом-то нікуди.
 •  11 років тому
Якщо вас у гості пригасить Африканець...
Можливо, мій відгук про Африку буде незвичайним, тому що подорожувала я ПАР нехоженими туристичними стежками, на машині, та ще з справжнісіньким африканцем! «ПАР – світовий лідер за кількістю вбивств та зґвалтувань.
 •  12 років тому
АФРИРКАНСЬКИЙ КАПКАН.
Після торішнього кенійського сафарі Африка зачепила нас настільки сильно, що ми з подивом виявили, що будь-які спроби планування наступної подорожі наводять нас на Африканський континент.
 •  13 років тому
Подорож у колиску людства
Наприкінці літа, у серпні, нам якось удалося з дружиною отримати відпустку. І ми вирішили з'їздити до ПАР. Багато хто нас відмовляв, оскільки серпень – це останній зимовий місяць у ПАР.
 •  14 років тому
Показати ще »