Відгуки та розповіді про готелі Замбія

Немає визначних пам'яток Замбія
Розповіді туристів про Замбію додати розповідь
Прогулянка річкою Замбезі. Ізмаїл. Подорож Африкою 2018
У перший день прильоту до Вікторії Фолс, я замовив вечірню прогулянку річкою Замбезі, якою проходить кордон двох африканських країн Зімбабве та Замбія. Вартість прогулянки 40 доларів, але ще була приписка від руки плюс 10 доларів.
 •  6 років тому
Водоспад Вікторія, Зімбабве. Подорож Африкою 2018
Нарешті я вирішив побачити одне з чудес Африки водоспад Вікторія. Від готелю до водоспаду мені було йти 1.5 км. Хотів вийти раніше, але проспав, і тому довелося крокувати під спекотним сонцем Африки.
 •  6 років тому
Відкриття Африки
(Київ-Віндхук-Гобабіс-Маун-Касане-Лівінгстон-Дівунду-Віндхук-Сесрієм-Волвіш -Бей-Свакомунд-Віндхук-Київ) Предісторія. Троє друзів вирішили поїхати в Африку в спробі дізнатися, що таке сафарі, водоспад Вікторія, інші африканські пам'ятки, зрозуміти для себе, що таке Африка.
 •  7 років тому
АФРИРКАНСЬКИЙ КАПКАН.
Після торішнього кенійського сафарі Африка зачепила нас настільки сильно, що ми з подивом виявили, що будь-які спроби планування наступної подорожі наводять нас на Африканський континент.
 •  13 років тому
Велике південноафриканське турне
Рішення про поїздку до Африки був спонтанним – давно збиралися, т. до. Близький Схід, південно-східна Азія, латинська і південна Америка частково охоплені. Розглядали переважно Танзанію, але зупиняло тільки одне – дуже багато для нас сафарі – мінімальний пакет скрізь пропонували 6-7 днів, плюс шален...
 •  13 років тому
Стрибок з водоспаду Вікторія
Стрибок з водоспаду Вікторія ------------------------------- --------------- ---------------- Як говорив Гоголь, Чуден водоспад Вікторія при ясній погоді : ) На місцевій мові водоспад називається «Дим, що гримить» («Мосі-оа-тунья»).
 •  15 років тому
Показати ще »