Відгуки та розповіді про готелі Зімбабве

Немає визначних пам'яток Зімбабве
Розповіді туристів про Зімбабве додати розповідь
Місто Вікторія Фоллс. Ізмаїл. Подорож Африкою 2018
Мене дуже хвилює питання, чому у негритянок такі великі попи? Може для того, щоб було зручно сидіти в будь-яких умовах, бо в Африці погано справи з громадськими лавками? Їх активно ламають і розтягують, а грошей у держав Африки на виготовлення нових лавок, як і на багато іншого для народу, не вистач...
 •  6 років тому
Готель «THE VICTORIA FALLS HOTEL». Водоспад Вікторія. Ізмаїл. Подорож Африкою 2018
Попрощавшись з прекрасною Намібією, я купив авіаквиток на водоспад Вікторія в місто Вікторія Фолс, Зімбабве. Переліт швидкий, харчування та обслуговування на висоті. Вже в повітрі через ілюмінатор літака стало помітно, що рослинність Зімбабве пишна та соковита.
 •  6 років тому
Відкриття Африки
(Київ-Віндхук-Гобабіс-Маун-Касане-Лівінгстон-Дівунду-Віндхук-Сесрієм-Волвіш -Бей-Свакомунд-Віндхук-Київ) Предісторія. Троє друзів вирішили поїхати в Африку в спробі дізнатися, що таке сафарі, водоспад Вікторія, інші африканські пам'ятки, зрозуміти для себе, що таке Африка.
 •  7 років тому
АФРИРКАНСЬКИЙ КАПКАН.
Після торішнього кенійського сафарі Африка зачепила нас настільки сильно, що ми з подивом виявили, що будь-які спроби планування наступної подорожі наводять нас на Африканський континент.
 •  13 років тому
Показати ще »